Odpověď na příspěvek

slyfx Jirka (19. 4. 2007 - 20:21)
Ten slyfx vypadá dost cool.
Předmět:
Jméno:
E-mail:
Jak se píše L morseovkou (A by bylo .-)?

Text příspěvku: