Odpověď na příspěvek

prima klima Jirka (25. 5. 2007 - 23:18)
Ahoj,

koukám je tu prima klima, je mi tu dobře.

Zdrojáčky já rád, SQL zvláště. Několikrát jsem na téma plně hierarchického My SQL neúspěšně googlil, jestli se to někomu povede, bude to IMHO něco na způsob bakalářské práce.
Předmět:
Jméno:
E-mail:
Jaká je pravděpodobnost, že vám na šestistěnné kostce padne trojka?

Text příspěvku: