Odpověď na příspěvek

Uf, nevim. Doufam, ze se tu anicka (25. 5. 2007 - 9:16)
Uf, nevim. Doufam, ze se tu najde a odpovi nekdo, kdo se poradne zabyval webem v posledni dobe a ne pred mnoha lety jako ja ;-)
Předmět:
Jméno:
E-mail:
Jak se píše L morseovkou (A by bylo .-)?

Text příspěvku: