Odpověď na příspěvek

ach jo Martin Stiborský (24. 5. 2007 - 23:58)
S každým dalším blogpostem či vyprávěním o téhle akci, mě víc mrzí že jsme tam nebyl ..
Uvažuje se o opakování ? Třeba za rok ? :)
Předmět:
Jméno:
E-mail:
Jaká je pravděpodobnost, že vám na šestistěnné kostce padne trojka?

Text příspěvku: