Odpověď na příspěvek

Já měl taky to štěstí m4r3k (12. 5. 2007 - 22:47)
Já měl taky to štěstí několikrát toho bota shodit mým ubastleným botem :)
Předmět:
Jméno:
E-mail:
Jaká je pravděpodobnost, že vám na šestistěnné kostce padne trojka?

Text příspěvku: