Odpověď na příspěvek

Hmm... to se mi sice uplne anicka (12. 5. 2007 - 13:55)
Hmm... to se mi sice uplne nezda, protoze to spousta lidi uz vyresila, ale stiznost preposlu na spravne misto ;)

Kazdopadne, to ze na spatnou nebo prilis opozdenou odpoved vykopava je featura ;)
Předmět:
Jméno:
E-mail:
Napište 11 ve dvojkové soustavě

Text příspěvku: