Odpověď na příspěvek

Že bych se přišel Michal Čihař (11. 5. 2007 - 9:16)
Že bych se přišel podívat, jak si žijete? :-)
Předmět:
Jméno:
E-mail:
Napište 11 ve dvojkové soustavě

Text příspěvku: