Odpověď na příspěvek

Ahoj, fakt moc pěknej Anonym (24. 4. 2007 - 9:41)
Ahoj, fakt moc pěknej článek. Přeju Vám, abyste někoho takového opravdu brzy našli.
Kdybych někho takového hledal, nenapsal bych to líp.
Předmět:
Jméno:
E-mail:
Jak se píše L morseovkou (A by bylo .-)?

Text příspěvku: