Odpověď na příspěvek

A nemate nahodou pobocku Anonym (21. 4. 2007 - 13:03)
A nemate nahodou pobocku nekde pobliz Parize? Hned bych se prihlasil... Ted jsem se dival a tuhle oblast trestuhodne zanedbavate ;o)
Předmět:
Jméno:
E-mail:
Napište číslem půl milionu + čtvrt tisíce + šest

Text příspěvku: