Odpověď na příspěvek

Být tak z Prahy.. m4r3k (21. 4. 2007 - 12:20)
Být tak z Prahy a mít po škole tak bych do toho šel hned. Myslím si, že je to dobrá příležitost se něčemu naučit od těch lepších.. Jinak colu taky nepiju, ani minerálku, pouze čistou vodu :D
Předmět:
Jméno:
E-mail:
Napište číslem půl milionu + čtvrt tisíce + šest

Text příspěvku: