Odpověď na příspěvek

Cola problem neni (mineralku anicka (21. 4. 2007 - 8:53)
Cola problem neni (mineralku mame taky), s anglictinou je to horsi... TFM Ti asi nikdo prekladat chtit nebude :-(
Předmět:
Jméno:
E-mail:
Napište číslem půl milionu + čtvrt tisíce + šest

Text příspěvku: