Odpověď na příspěvek

Ooops, jdi s bajnou Anickou anicka (21. 4. 2007 - 8:52)
Ooops, jdi s bajnou Anickou kamsi... :-)

Ale kdyz uz bys mel pravdu, tak bych se spis trochu desila toho, kolik lidi prijde na pohovor s touhou stat se adminem, aby potom mohli cist moje maily :-D Ale takove dobraky jednak odfiltruju, jednak stejne pouzivam gnupg... takze to risknu :-)
Předmět:
Jméno:
E-mail:
Jak se píše L morseovkou (A by bylo .-)?

Text příspěvku: